Ostatní služby

Domovní videotelefon

Dnes již skoro úplně všude je nainstalovaný nějaký elektronický vyzváněcí produkt ať se jedná o klasický zvonek, převážně v panelových domech najdeme domácí telefonní zvonek a v neposlední řadě co se již stává velice oblíbeným produktem je videotelefonní zvonek, který lze nainstalovat do jakékoliv domácnosti či bytového domu.

Domovní videotelefony zvyšují komfort bydlení a bezpečnost. Kromě audiovizuálního kontaktu s osobou u venkovního zařízení a vzdáleného otevření branky, je možné u některých systémů využít i dalších funkcí. Venkovní jednotku lze osadit čtečkou čipů nebo otisku prstů a otevírat tak branku bez nutnosti klíče, připojit externí kamery případně systém IP videotelefonů přímo propojit s kamerovým systémem, přesměrovat hovor na mobilní telefon nebo uložit do paměti. Nabízíme odbornou, profesionální montáž a instalaci vstupních audiotelefonů a videtelefonů, které lze využít pro zajištění bezpečnosti a ověření návštěvníků.

domovní telefony
proti krádeži

Zabezpečovací systémy

Realizujeme jednoduché i komplexní, drátové i bezdrátové elektronické zabezpečovací systémy od renomovaných firem v oboru jako např. PARADOX Security systems nebo JABLOTRON ALARMS a.s. Bezpečnostní systémy se stávají standartním vybavením domácností a firem. Chraňte to nejcennější co máte!

Datové sítě

Nabízíme komplexní systém od návrhů, realizací (např. svařování optických sítí) po servis, jsme schopni rozšířit a zmodernizovat stávající strukturu kabeláží, jak metalických, optických, tak bezdrátových spojů. Možnost sjednocení a propojení se stávající kabeláží od různých systémů např. kamerový, docházkový, bezpečnostní atd.

kabelovy system