Chytré domácnosti

Chtěli byste si pořídit chytrou domácnost, ale nevíte koho oslovit, či se neorientujete v nabídce?

Potřebujete poradit s konkrétním chytrým zařízením nebo nemáte vůbec tušení co Váš nový inteligentní domov bude umět?

rodinka

Právě pro Vás tu je naše firma SAFETYHOME

Neváhejte nás oslovit, rádi Vám zdarma poradíme, nebo za velmi výhodných podmínek prodáme a nainstalujeme veškerá chytrá zařízení na kterých se domluvíme.

Nabízíme řešení pro veškeré funkce Vašeho chytrého domu, bytu nebo firmy

Již neztrácejte čas obíháním celého domu kvůli nezhasnutému světlu na schodišti, nastavováním termostatických hlavic u radiátorů, každý večer a ráno obcházení oken kvůli žaluziím, které stahujeme a vytahujeme neustále dokola, nevypnutá trouba kde se právě dopeklo křupavé kuřátko a Vy jste si na chvilku odběhli do obchodu, nevypnutá voda v koupelně po hrajících si dětech. V práci si uvědomíte, že ani nevíte zda jste zamkli vchodové dveře a zavřeli všechna okna. Odjeli jste na dovolenou a zapomněli zalít Vaše krásné orchideje a jiné rostlinky? Zapomněli jste ráno ve spěchu nakrmit své mazlíčky? To vše a mnoho dalšího Vám dokáže usnadnit naše chytré řešení. Proč bychom neotevřeli prarodičům vrata, vrátka nebo bytové dveře, když jsme se zpozdili v práci a rodiče nemají klíče? Ano u nás to jde.

Samozřejmostí naší firmy je Vaše bezpečí, kamerové systémy, alarmy, videotelefony. Všechna zařízení budete moci díky našemu řešení ovládat ve Vašem chytrém zařízení na dálku. Již neztrácejte čas starostmi o běžný provoz Vašeho domu, to přenechejte nám. V klidu se posaďte a představte si Váš nový inteligentní domov od SAFETYHOME a užívejte si života.

Na základě našich zkušeností Vám nabídneme řešení od prestižních značek

Brands-Control4
Fibaro_logo